Sayın Kullanıcı

 

TürkTraktör Finans Web Sitesi'ne hoşgeldiniz.

Aşağıda belirtilen "Kullanım Şartnamesi" TürkTraktör Finans Web Sitesi'nin siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. TürkTraktör Finans Web Sitesini ziyaret eden her kullanıcı Kullanım Şartları'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

 

KULLANIM ŞARTLARI

 1. Aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe Web Sitesi'nde verilen hizmetlerin tamamı ücretsizdir.
 1. Web Sitesi'nde yayınlanan ve telif ve diğer fikrî ve sınaî mülkiyet hakları TürkTraktör TürkTraktör Finans ya da diğer üçüncü kişi ve kuruluşlara ait olan bütün yazılı resimli sesli görsel elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu materyallere Web Sitesinde yer verilmesi bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki lisans ya da izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. TürkTraktör Finans’ın yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz yeniden üretilemez çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. TürkTraktör Finans bu tür materyallerin (duvar kâğıdı ekran koruyucu reklâm filmi gibi) meslekî ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izinler verebilir. Bu sitede yer alan materyaller ile ilgili fikrî ve sınaî mülkiyet haklarını ihlâl edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk ihlâlde bulunan Kullanıcı'ya aittir.
   
 2. Web Sitesi'nde yer alan her türlü içerik; opsiyon donanım fiyat kredi oranı yetkili satıcı bilgisi ikinci el araç stoğu resim açıklama ve haber (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı BİLGİ'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda nihaî ve güvenilir enformasyonu TürkTraktör Finans Yetkili Satıcılar'ından veya TürkTraktör Finans Müşteri Hizmetleri'nden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web Sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından TürkTraktör Finans’ın herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
   
 3. TürkTraktör Finans Web Sitesi'nde TürkTraktör Finans Yetkili Satıcıları ve Servisleri TürkTraktör Finans Traktör ve zirai ekipmaların standart ve opsiyonel özellikleri ve Yetkili Satıcı Tavsiye Edilen Satış Fiyatları ile ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Ürünler ve Yetkili Satıcıları ile ilgili nihaî bilgi temini için TürkTraktör Finans çağrı merkezi/ TürkTraktör Finans Yetkili Satıcıları ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede TürkTraktör Finans Web Sitesi'nde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve TürkTraktör Finans adına bir taahhüt teşkil etmediği beyan eder. TürkTraktör Finans önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.
   
 4. Web Sitesi kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini Kullanıcı'lara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve TürkTraktör Finans Web Sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar. Web Sitesi'nin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
   
 5. Web Sitesi'nin virüs trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı Web Sitesi'ne girmesi nedeniyle kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
   
 6. Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın TürkTraktör Finans sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde TürkTraktör Finans Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
   
 7. Kullanıcı'lar ile TürkTraktör Finans arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda TürkTraktör Finans elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlar'na göre çözülecektir.            
   
 8. TürkTraktör Finans Web Sitesi Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini bildirimde bulunmaksızın değiştirme yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm yayın tarihinde tüm Kullanıcı'lar bakımından hüküm ifâde edecektir.
   
 9. Kredi hesaplama aracı kredi taksit hesaplamasıyla ilgili sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup hesap makinesiyle yapılan işlemler hiçbir surette kredi kararı niteliği taşımaz ve bu işlemlerin hukuken herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Kullanılabilecek kredi tutarı tahsil edilecek kredi masrafları ve komisyonlar  faiz oranları ve bu oranların geçerli olduğu vadeler değişiklik gösterebilir. Kredi başvurusu esnasındaki fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Detaylı bilgi için yetkili bayilerimiz veya Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Kullanıcı TürkTraktör Finans Web Sitesi'ne girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.